Przejdź do treści
Proszę czekać...

Szkło ornamentowe


Szkło dekoracyjne DECORGLASS MASTERGLASS

Szkło ornamentowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na wysokim poziomie dyskrecji i prywatności, zapewnia ono dyskretna ochronę przed niepożądanymi spojrzeniami. Przy gwarancji intymności szkło to pozwala na idealne doświetlenie pomieszczenia, wprowadzając do wnętrza spektakularną grę światła naturalnego.

Rozwiązania ze szkłem ornamentowym najczęściej stosowane są w prywatnych w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w obiektach biurowych, restauracjach, hotelach i obiektach przemysłowych.

Linia MODERN

Nowoczesne wzornictwo, indywidualizm w szklanej odsłonie to kluczowy element do stworzenia wyjątkowej aranżacji przestrzeni.

ornament
ornament

Linia VINTAGE

Elegancki design nigdy się nie starzeje, a wręcz przeciwnie - z czasem nabiera wartości. Linia Vintage to tradycja w nowoczesnym projektowaniu wnętrz.

Linia MASTER

Ekskluzywna stylistyka ornamentowych szkieł zapewniająca dyskretną prywatność połączoną z harmonią delikatnych efektów rozproszonego światła.

ornament
ornament

Linia CLASSIC

Klasyczne wzornictwo, w którym kształt, forma są najważniejsze. Statyczne, oszczędne desenie szklanych tafli, nadadzą twoim wnętrzom oczekiwanego spokojnego wyrazu.

Linia INDUSTRIAL

Synonim ekskluzywności, minimalizmu, wolności. Doceń przestrzeń. Aranżuj tak, aby ewentualne podziały pasowały charakterem do industrialnego stylu.

ornament

Korzyści

Walory estetyczne

Walory estetyczne

Szkło ornamentowe przepuszcza naturalne światło, subtelnie je przy tym rozpraszając oraz wyjątkowo harmonijnie współgra z każdym stylem wystroju wnętrz, zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym.

Światło i prywatność

Światło i prywatność

Szkło ornamentowe oddziela przestrzeń, jednocześnie rozświetlając ją i nadając jej perspektywę. Dzięki tym właściwościom jego zastosowanie pozwala na: optyczne powiększenie pomieszczeń mieszkalnych za pomocą przyjemnie rozproszonego światła; nadanie wnętrzu domowego, intymnego nastroju, dzięki odgrodzeniu się od niepożądanych spojrzeń z zewnątrz.

Walory estetyczne
Światło i prywatność
Światło i prywatność
Światło i prywatność

DO POBRANIA