Przejdź do treści
Proszę czekać...

Żaluzje zewnętrzne fasadowe


Żaluzje zewnętrzne (inaczej zwane fasadowe) to nowoczesne i coraz chętniej wybierane przez klientów osłonny okienne montowane na zewnątrz budynków. Ich prostota, bardzo wysoka funkcjonalność i walory estetyczne znajdują zastosowanie w dużych projektach architektonicznych oraz nowoczesnych domach z dużymi przeszkleniami.

Niewątpliwą cechą użytkową są ruchome lamele, dzięki którym bardzo precyzyjnie można regulować ilość światła i energii słonecznej zachowując jednocześnie dość dużą prywatność.

Podstawowym elementem żaluzji fasadowych są lamele wykonane z aluminium występujące w trzech podstawowych wariatach (przekrój poprzeczny w kształcie liter): S, Z, oraz C oraz w kilku szerokościach. Wykazują one wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych ( w tym wiatr do 120km/h).

Żaluzje zewnętrzne S-90

Listwy żaluzji fasadowych S-90 są idealnie dopasowane, dzięki czemu doskonale zaciemnią cały pokój.

Wyposażone zostały w najsilniejsze listwy ze wszystkich naszych żaluzji, dlatego cechują się dużą wytrzymałością.

Żaluzje zewnętrzne S-90 to połączenie elegancji z funkcjonalnością.

Rolety zewnętrzne S-90 mogą być sterowane za pomocą korby lub silnika. Można je również podłączyć do nowoczesnego systemu sterowania inteligentnym domem Smart Home, który umożliwi sterowanie automatyką rolet za pomocą telefonu czy tabletu z dowolnego miejsca.

Prywatność

Listwy żaluzji S-90 są idealnie dopasowane i po zamknięciu tworzą elegancką warstwę, która doskonale ochroni twoją prywatność.

Cicha praca

S-90 to rozwiązanie dla ceniących sobie komfort i spokój w domu. Zwijane uszczelki w listwach gwarantują idealnie cichą pracę.

Przypominają rolety

Listwy wyglądają prawie tak samo jak rolety zewnętrzne w stanie opuszczonym, co czyni je elegancko połączonymi.

Żaluzje zewnętrzne Z-90 i Z-70

Przyjemnie ciche żaluzje, które świetnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach z niewielkimi oknami. W kwestii różnić miedzy Z-90, a Z-70 - te drugie mają więcej węższych i eleganckich listew. Ze względu na mniejszą szerokość listew sprawdzają się w przypadku wąskich przestrzeni w elewacji.

Prywatność

Listwy żaluzji Z-90 są świetnie dopasowane, tworząc gładką i solidną warstwę. Doskonale zabezpieczą Cię przed słońcem i ochronią Twoją prywatność.

Hit sprzedaży

Żaluzje zewnętrzne Z-90 to zdecydowanie bestseller w naszej ofercie. Ich jakość potwierdzają zadowoleni klienci na całym świecie.

Bardzo mocne listwy

Listwy żaluzji Z-90 są wyjątkowo mocne i trwałe, dzięki czemu są znacznie odporniejsze na uszkodzenia i pracę nawet podczas silnych wiatrów.  

Żaluzje zewnętrzne C-80 i C-65

Kształt żaluzji C umożliwia przechylenie żaluzji w obie strony, aby precyzyjnie kontrolować zacienienie i wpuszczać do domu tylko tyle promieni słonecznych, ile potrzebujemy. W porównaniu do C-65, C-80 wyposażone zostały w bardziej wytrzymałe listwy, dzięki czemu przesłaniają większy obszar.

Możliwy obrót o 180°

Jeśli szukasz uniwersalnych żaluzji kształt C będzie najlepszym wyborem. Odchylany z obu stron zapewnia szeroki zakres opcji zacieniania, pozwalając na wpuszczenie idealnej ilości światła do pomieszczenia.

Uniwersalne

Rolety C-80 i C-65 to popularne rolety zewnętrzne, dedykowane nie tylko do domów, ale także do budynków biurowych.

Ciekawe architektonicznie

Rolety C-80 i C-65 nie posiadają profilu prowadzącego, lecz prowadnicę kablową. To sprawia, że ​​są idealnym wyborem do wszystkich konstrukcji.

F-80

Dzięki eleganckiemu wyglądowi jest popularnym rodzajem żaluzji zewnętrznych do domów i budynków biurowych. 

Możliwy obrót o 180°

Jeśli szukasz uniwersalnych żaluzji, F-80 jest najlepszym wyborem. Obustronne składanie żaluzji zapewnia szeroki zakres cieniowania.

Oszczędza miejsce

Płaskie listwy mają swoje zalety. Po wyciągnięciu tworzy bardzo niski pakiet, więc nie zmniejsza wolnej wysokości okna i dlatego nadaje się do modernizacji.

Różne rozwiązania

Rolety F-80 to popularny ekran zewnętrzny nie tylko do domów, ale także do budynków biurowych i biur.

Żaluzje zewnętrzne E-50

W porównaniu do innych listew żaluzje E-50 są bardziej płaskie, więc po ich wyciągnięciu tworzy niski pakiet, który oszczędza miejsce i nie zmniejsza wolnej wysokości okna. Nadają się również do użytku wewnętrznego.

Różne opcje sterowania

Możesz obsługiwać żaluzje E-50 na trzy sposoby - korbą, silnikiem lub sznurkiem klasycznym. Po podłączeniu do Smart Home mogą być obsługiwane samodzielnie. Ponadto możesz umieścić te żaluzje w pomieszczeniu.

Oszczędza miejsce

Płaskie listwy mają swoje zalety. Po wyciągnięciu tworzy bardzo niski pakiet, dzięki czemu można zrobić z mniejszym, bardziej eleganckim górnym profilem. Dzięki temu E-50 jest idealny do budynków z mniejszymi oknami.

Możliwy obrót o 180°

Jeśli szukasz uniwersalnych żaluzji, E-50 jest najlepszym wyborem. Składanie po obu stronach zapewnia szeroki zakres cieniowania, co pozwala uzyskać idealną ilość światła.

żaluzje fasadowe