Przejdź do treści
Proszę czekać...

Kariera

W AM Okna poszukujemy ciekawych i ambitnych osób o określonych kompetencjach.

Sprawdź, czy masz to, czego szukamy u kandydatów.

Innowacyjność

  • Odważnie podejmujesz inicjatywę i aktywnie szukasz nowych rozwiązań?
  • Nie boisz się zmian i nowych wyzwań?
  • Potrafisz przedstawiać swoje pomysły?
kariera
kariera

Otwartość na sukces

  • Realizujesz zadania sumiennie, terminowo?
  • Dobra organizacja i samodzielność to Twoje drugie imię?
  • Wiesz, czego chcesz i pewnie dążysz do tego?

Współpraca

  • Umiesz jasno i rzeczowo przedstawić innym swoje myśli?
  • Dbasz o dobre relacje i umiesz współpracować przy projektach?
  • Lubisz pomagać innym, dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą?
kariera
kariera

Warsztat pracy

  • Pewnie stosujesz dostępne narzędzia i techniki?
  • Wykorzystujesz swoje umiejętności i stawiasz sobie ambitne cele?
  • Nietypowe zadania wywołują u Ciebie dodatkową energię zamiast paniki?

Praca pod presją czasu

  • Upływający czas działa na Ciebie motywująco?
  • Jesteś elastyczny i można na Ciebie liczyć?
  • Jesteś pewny siebie i przejmujesz inicjatywę, gdy tego potrzebuje zespół?
kariera

Nie znalazłeś oferty dla siebie, a chciałbyś pracować w AM Okna napisz do nas.

Dlaczego warto pracować w AM Okna?

To co najbardziej cenią nasi pracownicy to świetna atmosfera w pracy i wierzymy, że szybko to dostrzeżesz, dołączając do naszego zespołu. Zbudowaliśmy zgrany i wspierający się team, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Niezależnie od stanowiska, które obejmiesz, zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek.

Naszym pracownikom zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia i możliwości do rozwoju – to od Ciebie zależy czy będziesz chciał je wykorzystać.

Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i inicjatywy nowych pracowników, dlatego dajemy dużą swobodę działania. Jako firma rodzinna i stabilny pracodawca gwarantujemy poczucie stabilizacji, rozwoju i realizowania własnych pasji.

Stabilne zatrudnienie

Zapewniamy umowę o pracę, ale też jesteśmy elastyczni w tym temacie.

Balans

Wiemy jak ważny jest balans miedzy życiem prywatnym i zawodowym. Szanujemy go, chcemy by nasi pracownicy mogli realizować swoje pasje i pielęgnować życie rodzinne.

Możliwość awansu

Angażujesz się i przynosi to realne korzyści dla firmy? Docenimy to!

Prywatna opieka medyczna

Masz możliwość dołączenia do naszego wewnętrznego programu ochrony zdrowia, by zadbać o zdrowie swoje i najbliższych.

Grupowe ubezpieczenie na życie

Otrzymujesz możliwość zapewnienia ochrony oraz spokoju sobie i swojej rodzinie w ramach pakietu ubezpieczenia grupowego.

Akcje społeczne

Chętnie wpieramy akcje społeczne, w które możesz się zaangażować razem z nami np. biegi charytatywne, pomoc zwierzętom itp.

Rekrutacja

Stawiamy na jasne zasady rekrutacji naszych pracowników. Przedstawiamy krok po kroku etapy naszego procesu rekrutacyjnego. Mamy nadzieje, ze informacje tu zawarte pomogą Ci podjąć decyzje o dołączeniu do nas.

Wszystkie aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz w sekcji Aktualne Oferty Pracy . Jeśli masz poczucie, że to ogłoszenie dla Ciebie to prześlij na wskazany w ogłoszeniu adres swoje CV. Napisz nam też kilka zdań o sobie, abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Jeśli akurat nie prowadzimy rekrutacji, a AM Okna to firma, w której chciałbyś pracować, prześlij swoje CV na adres [email protected]. Twoje CV trafi do naszej bazy i skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy mogli zaproponować Ci współpracę.

Nie zapomnij o aktualnej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (RODO) jest ona niezbędna, ponieważ daje rekruterom możliwość przetwarzania danych w Twoich dokumentach aplikacyjnych.

Każdą nadesłaną aplikację analizujemy pod kątem zgodności z profilem kandydata. W zależności od stanowiska przeprowadzamy wstępną rozmowę telefoniczną i weryfikujemy kompetencje . Wybrane osoby zapraszamy na spotkanie w naszej siedzibie.

W trakcie spotkania zależy nam, by bliżej się poznać oraz ocenić predyspozycje osobowościowe. Gdy potrzebujemy dodatkowo sprawdzić Twoje umiejętności, możemy poprosić Cię o wykonanie zadań rekrutacyjnych.

Kandydatów informujemy o wyniku rekrutacji. Jeśli wybierzemy właśnie Ciebie, to podsumowaniem całego procesu będzie ustalenie wszystkich spraw formalnych oraz wdrożenie w prace w AM Okna.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji