Przejdź do treści
Proszę czekać...
AM OKNA

Aktualności

 • 03 07
  Winkhaus kalkulator okien online
  W ostatnich latach obserwujemy dynamiczną digitalizacje otaczającej nas przestrzeni. Można zaobserwować, że zwiększa się też skłonność klientów do dokonywania zakupów online dotyczy to również branży okiennej.
  Czytaj więcej
 • 26 06
  Montaż okien PVC oraz PPOŻ w Sulęcin
  Nasi montażyści mają wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu okien PVC oraz odpowiednie przeszkolenie i uprawnienia do montażu stolarki PPOŻ.
  Czytaj więcej
 • 04 06
  COVID-19
  Szanowni Klienci, z uwagi na wprowadzenie w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego wywołanego przez pandemię koronawirusa (COVID-19), a co za tym idzie nadzwyczajnych regulacji prawnych - Zarząd firmy AM Okna zdecydował o wprowadzeniu w życie rekomendacji sanitarno-epidemiologicznych:
  Czytaj więcej
 • 25 05
  Upalne lato, to już nie problem
  Upalne lato, to już nie problem! Skorzystaj z promocji i zapewnij sobie komfort jakiego oczekujesz dzięki oknom z szybami termoizolacyjnymi SG CoolLight 176 oraz SG Planitherm One
  Czytaj więcej
 • 21 05
  Konstrukcje przyjazne dla zwierząt od AM OKNA
  AM OKNA oferuje rozwiązania również uwzględniając potrzeby pupili naszych klientów. Na poniższych zdjęciach prezentujemy drzwiczki przejściowe dla domowych zwierząt z montażem w pakiecie szybowym oraz panelu PVC. Wybór modelu przejścia dla zwierząt oraz gdzie ma zostać one umeiejscowione pozostawiamy Państwu.
  Czytaj więcej