Przejdź do treści
Proszę czekać...

Rolety nadstawne zewnętrzne


System rolet nadstawnych dedykowany jest do nowo wznoszonych budynków jak i w przypadku modernizacji już istniejących. Charakteryzuje go bezpośrednie osadzenie skrzynki rolety na ramie okiennej z wykorzystaniem dedykowanego profilu adaptacyjnego. Niezaprzeczalną zaletą jest estetyka konstrukcji, ponieważ skrzynka rolety może zostać zlicowana z oknem lub ukryta pod tynkiem.

Dlaczego warto wybrać rolety nadstawne zewnętrze?

W naszej ofercie posiadamy światowej klasy rolety nadstawne marki Vegas Revo. Jest to nowoczesny system rolet nadstawnych produkowany z najwyższej jakości PVC, a więc materiału o właściwościach termoizolacyjnych. Rolety nadstawne to rozwiązanie dedykowane każdemu, kto ceni sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

Po zakończeniu montażu roleta nadstawna pozostaje w zasadzie niewidoczna.

System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń oraz wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

Pamiętaj

Montaż rolet nadstawnych należy wcześniej zaplanować, ponieważ są one montowane na ramie okiennej, dlatego musimy zaplanować odpowiednie miejsce w otworze okiennym. 

Zalety rolet nadstawnych

rolety
rolety
roleta niezabudowana
rolety
roleta zabudowana od zewnątrz
rolety
roleta zabudowana od wewnątrz
rolety
roleta zabudowana obustronnie
rolety
rolety rolety