Przejdź do treści
Proszę czekać...

Rolety nadstawne zewnętrzne


System rolet nadstawnych dedykowany jest do nowo wznoszonych budynków jak i w przypadku modernizacji już istniejących. Charakteryzuje go bezpośrednie osadzenie skrzynki rolety na ramie okiennej z wykorzystaniem dedykowanego profilu adaptacyjnego. Niezaprzeczalną zaletą jest estetyka konstrukcji, ponieważ skrzynka rolety może zostać zlicowana z oknem lub ukryta pod tynkiem.

Dlaczego warto wybrać rolety nadstawne zewnętrze?

W naszej ofercie posiadamy światowej klasy rolety nadstawne marki Vegas Revo. Jest to nowoczesny system rolet nadstawnych produkowany z najwyższej jakości PVC, a więc materiału o właściwościach termoizolacyjnych. Rolety nadstawne to rozwiązanie dedykowane każdemu, kto ceni sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

Po zakończeniu montażu roleta nadstawna pozostaje w zasadzie niewidoczna.

System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń oraz wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

Pamiętaj

Montaż rolet nadstawnych należy wcześniej zaplanować, ponieważ są one montowane na ramie okiennej, dlatego musimy zaplanować odpowiednie miejsce w otworze okiennym. 

Zalety rolet nadstawnych

rolety
rolety
roleta niezabudowana
rolety
roleta zabudowana od zewnątrz
rolety
roleta zabudowana od wewnątrz
rolety
roleta zabudowana obustronnie
rolety
rolety rolety

AMOKNA

Nasi doradcy chętnie zapoznają się z Państwa wymaganiami i przygotują ofertę współpracy.