Przejdź do treści
Proszę czekać...

Rolety adaptacyjne zewnętrzne


Zewnętrzne rolety adaptacyjne to rozwiązanie szczególnie dedykowane do już istniejących budynków. Ich dużym atutem jest brak ingerencji w obecny stan budynku, ponieważ nie wymagają specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem.

Montaż rolet w systemie adaptacyjnym jest możliwa w dowolnym momencie.

Montaż rolet w systemie adaptacyjnym jest możliwa w dowolnym momencie.

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone rozwiązania rolet adaptacyjnych firmy Aluprof, dostępne w trzech wariantach skrzynek:

  • kwadratowym — skrzynka ścięta pod kątem 45° z blachy aluminiowej (SK) lub wykonana z ekstrudowanego aluminium (SKE), charakteryzująca się większą sztywnością;
  • półowalnym SKP — skrzynka wykonana z blachy aluminiowej, idealnie dopasowana do montażu we wnękach okiennych;
  • owalnym SKO — skrzynka wykonana z ekstrudowanego aluminium oraz SKO-P wykonana z blachy aluminiowej, doskonale prezentujące się na elewacjach.
rolety
SK
rolety
SKE
rolety
SKP
rolety
SKO
rolety
SKO-P

Bogactwo i różnorodność profili Aluprof, które znalazły się w naszej ofercie, pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Kurtynę rolety najczęściej stanowią profile aluminiowe wypełnione pianką, wykonane z wysokogatunkowej blachy i pokryte dwuwarstwową powłoką lakierniczą, co czyni je wysoce odpornymi na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Istnieje możliwość zastosowania profili z ekstrudowanego aluminium, charakteryzujących się większa sztywnością i stabilnością.

rolety

Dzięki bogatej gamie kolorów rolety stanowią doskonały element dekoracyjny, dopasowany do wyglądu budynku.

rolety