Przejdź do treści
Proszę czekać...

Bramy garażowe


Najnowszej generacji bramy garażowe charakteryzujące się unikalnym wzornictwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, zapewniającymi bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Wybierz komfortowe rozwiązanie do Twojego garażu.

Zalety naszych bram garażowych

Indywidualizm

Oferowane przez nas segmentowe bramy garażowe firmy Interflex produkowane są na indywidualne zamówienie. Wystarczy podać nam wymiar otworu oraz rodzaj bramy, a resztą zajmiemy się my. Maksymalna szerokość bram to 5500 mm, a maksymalna wysokość 3000 mm.

bramy
bramy

Energooszczedność

Bramy składają się z połączonych na pióro-wpust paneli o grubości 40 mm. Panele wykonane są z ocynkowanej stali z wypełnieniem – izolacją z bezfreonowej pianki poliuretanowej. Panele zapewniają wyjątkowa odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz odpowiednią izolacyjność cieplną, dzięki zastosowaniu uszczelek miedzy segmentowych oraz elastycznej i odpornej na niskie temperatury uszczelki dolnej.

Napędy

W zależności od wybranej opcji szyny przenoszące siłę otwierającą z głowicy napędu na bramę mogą być wyposażone w pasek z tworzywa lub metalowy łańcuch. Dla dodatkowego wzmocnienia panela bramowego zalecamy użycie prostego okucia wzmacniającego i stabilizującego cały panel górny, do którego przyłączony jest napęd.

bramy
bramy
bramy

Bezpieczeństwo

Wszystkie oferowane przez bas bramy wyposażone są w:

  • zabezpieczenie chroniące przed skutkami pęknięcia sprężyn
  • zabezpieczenie chroniące przed zakleszczeniem palców w segmencie bramy
  • zabezpieczenie w postaci odpowiednio ukształtowanych pionowych szyn jezdnych, chroniących przed bocznym wsunięciem palców
  • mocny i stabilny panel bramowy o grubości 40 mm
  • bramy obsługiwane ręcznie posiadają mocny zamek patentowy ryglujący bramę
  • bramy obsługiwane automatycznie posiadają napęd blokujący bramę przed otwarciem
  • bramy obsługiwane automatycznie mogą być opcjonalnie wyposażone w system fotokomórek

W zależności od konfiguracji bramy i rodzaju zastosowanych paneli w bramach, istnieje możliwość zastosowania różnego typu przetłoczeń:

bramy
bramy

Mikroprofil

Dostępna w kolorach: srebrnym podobnym do RAL 9006 i antracyt podobnym do RAL 7016

bramy

Deep Mat

Dostępna w kolorze antracyt podobnym do RAL 7016

bramy

Gładka

Dostępna w kolorze białym podobnym do RAL 9010 oraz w okleinach: złoty dąb, orzech, mahoń i Kingschester

bramy

Woodgrain

Dostępna w kolorze białym podobnym do RAL 9010, brązowym podobnym do RAL 8014 oraz w okleinie złoty dąb z szerokim profilowaniem

Dostępne kolory standardowe i standardowe okleiny drewnopodobne.

Wszystkie stosowane przez nas panele bramowe mają trwałą, odporną na zadrapania i promieniowanie UV powierzchnię. Dzięki temu kolory przez długi czas zachowują swój oryginalny odcień.

bramy bramy