Przejdź do treści
Proszę czekać...

Strategia rozwoju


Zdefiniowaliśmy ambitny cel, by stać się najlepszą europejską firmą produkującą wysokiej klasy okna i każdego dnia podejmujemy działania, które przybliżają nas do jego realizacji. Już dziś nasze okna doceniają klienci z wielu Europejskich krajów i regularnie poszerzamy zakres naszej międzynarodowej współpracy.

Misja

Tworzymy więcej niż perfekcyjne okna, kreujemy lepszy widok na przyszłość

Wizja

Renomowana międzynarodowa firma rodzinna z partnerskim podejściem do klienta.

Nasze wartości

AM Okna to firma rodzinna, a wzajemne zaufanie, zaangażowanie w prowadzone działania i wsparcie na każdym etapie to wartości, które odgrywają u nas kluczową rolę. Wierzymy, że stanowią solidny fundament, który pozwoli nam rozwijać biznes długoterminowo i osiągać kolejne sukcesy.

Jesteśmy więcej niż zespołem

Partnerstwo

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas klienci. Tworzymy partnerskie relacje. Zapewniamy naszym pracownikom możliwości zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia kompetencji, aby potrafili dobrać rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Kreujemy firmę, w której możemy na siebie liczyć i osiągać zakładane cele.

Partnerstwo
Pasja

Pasja

Działamy ambitnie i z pasją. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, ponieważ tworzymy środowisko ludzi z entuzjazmem i energią by doradzić, zaprojektować, zainspirować i wykonać topowe projekty. Wspieramy talenty i rozwijamy kompetencje.

Perfekcja

Dążymy do tego by nasze produkty, usługi, codzienna praca były wykonywane z ponad przeciętną jakością. Nieustannie testujemy najnowsze technologie oraz rozwiązania i wprowadzamy udoskonalenia w każdej dziedzinie naszej pracy.

Perfekcja
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, gwarantujące bezproblemowe użytkowanie i bezpieczeństwo przez wiele lat. Inwestujemy w infrastrukturę, gwarantującą bezpieczną pracę i nowe technologie zapewniająca przewagę rynkową i stabilność.