Przejdź do treści
Proszę czekać...

SZYBY SGG ECLAZ


ECLAZ, to szkło niskoemisyjne marki Saint-Gobain nowej generacji, przeznaczone do produkcji najwyższej jakości szyb zespolonych. Zastosowanie specjalnych powłok pozwala zwiększyć ilość naturalnego światła w pomieszczeniu o 8% oraz gwarantuje 10% więcej zysków cieplnych w porównaniu z tradycyjnymi szybami.

ECLAZ to komfort i energooszczędność

Więcej naturalnego światła

Zysk naturalnego światła z zastosowania szyby ECLAZ możemy porównać do zwiększenia powierzchni okna aż o 8%. Naturalne światło poprawia samopoczucie i  pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

ECLAZ
ECLAZ

Oszczędność energii

Szyba ECLAZ doskonale izoluje pomieszczenie, optymalizując bilans energetyczny, a to przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie energii by ogrzać dom zimą i tym samym redukcję kosztów.

Nieograniczone możliwości projektowe

Szyba zapewnia minimalny efekt lustra i naturalne kolory we wnętrzu. Większa elastyczność podczas projektowania okien po stronie północnej i wschodniej (gdzie istnieje potrzeba doświetlenia wnętrz), bez wzrostu kosztów ogrzewania, dzięki wysokiej wydajności energetycznej.

ideal7000
ECLAZ

Pro ekologiczne rozwiązanie

Zużycie energii do produkcji szkła ECLAZ jest porównywalne z produkcją standardowego szkła z powłoką niskoemisyjną. Dzięki temu oraz najwyższej wydajności energetycznej uzyskujemy lepszy bilans energetyczny i zostawiamy mniejszy ślad węglowy przez cały okres użytkowania. ECLAZ posiada certyfikacjęˏ środowiskową EPD.

Dlaczego warto wybrać szybę ECLAZ?

Korzyści

Oszczędność na kosztach ogrzewania

Oszczędność energii

Redukcja kosztów ogrzewania lepszemu dostępowi do światła naturalnego.

Idealny klimat w domu gwarantowany

Wszystkie korzyści światła naturalnego

ECLAZ jest porównywalny ze zwiększeniem powierzchni okna o 8%.

Docenić ciszę

Nieograniczone możliwości projektowe

Neutralność transmisji i odbicia światła. Niski poziom efektu lustra.

Inwestycja w przyszłość

Ekologia

Zastosowanie szkła ECLAZ w podwójnych szybach zespolonych daje zwrot kosztów energii zużytej do ich produkcji w przeciągu 3 miesięcy

DO POBRANIA