Przejdź do treści
Proszę czekać...

Kim jesteśmy?


Markę AM Okna powołaliśmy do życia w Gorzowie Wielkopolskim w 2005 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo z aspiracjami do stania się przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Nasze działania od samego początku nakierowane były zarówno na rodzimy rynek, ale także na klientów zagranicznych.

Obecnie koncentrujemy się na produkcji najwyższej jakości okien i drzwi z aluminium oraz PVC. Proponujemy naszym klientom bogatą ofertę, która obejmuje również dodatki do okien, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz systemy zintegrowane SmartDom. Dbając o najwyższy standard realizacji naszych usług, zapewniamy klientom wstępny pomiar, profesjonalny montaż oraz transport wielkogabarytowy.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczyć takie usługi, jakich sami byśmy oczekiwali od profesjonalistów o światowym zasięgu. Nieustannie doskonalimy i rozwijamy kompetencje naszego zespołu, aby oferowane produkty i usługi spełniały nowoczesne normy.

Nic nie cieszy nas bardziej niż kolejne opinie zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni, że nasze polskie okna zdobywają uznanie na świecie, co potwierdza stale rosnący udział eksportu.

W AM OKNA tworzymy więcej niż perfekcyjne okna, kreujemy lepszy widok na przyszłość.

Dlaczego AM Okna?

Funkcjonalność i design

Nasze produkty bazują na podzespołach znanych europejskich producentów, dzięki czemu gwarantujemy rozwiązania funkcjonalne i jednocześnie spełniające najnowsze trendy.

Profesjonalizm

Zespół AM OKNA tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wysokimi kompetencjami oraz fachową wiedzą. Pomogą dobrać rozwiązania spełniające wymagania i potrzeby Twoje i bliskich.

Komfort

Współpracujemy z doradcami terenowych, dzięki czemu mamy możliwość spotkania z Tobą na budowie lub innym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Gwarancja jakości

Nowoczesny zakład produkcyjny w Skwierzynie i współpraca z wykwalifikowaną ekipą montażową, sprawiają, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania. Gwarantujemy jasne procedury reklamacyjne i serwisowe, byś czuł się bezpiecznie.