Przejdź do treści
Proszę czekać...

Drzwi harmonijkowe - MB 86 Fold Line


mb86

Zewnętrzne drzwi harmonijkowe to idealne rozwiązanie, dla ceniących sobie dużą swobodę użytkownikom. Pozwalają niemal całkowicie zlikwidować barierę pomiędzy wnętrzem budynku a jego otoczeniem. Drzwi znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie prywatnym jak i komercyjnym. Mogą stanowić doskonałe, szerokie przejście z domu na taras, a także połączyć sezonowo restaurację z terenem zewnętrznym.

86 głębokość ościeżnicy (mm)
77 głębokość skrzydła (mm)
TAK przekładka termiczna

Zewnętrzne drzwi harmonijkowe to bardzo wygodne rozwiązanie z wieloma zastosowaniami. Cieszą się popularnością wśród inwestorów prywatnych oraz firm. Konstrukcja pozwala szybko połączyć wnętrze budynku z otoczeniem i wykorzystać sezonowo sprzyjające warunki atmosferyczne.

System MB-86 Fold Line to rozwiązanie łączące wygodę użytkowania i wysokie parametry techniczne, które umożliwia wykonywanie wielkogabarytowych konstrukcji (wysokość skrzydeł do 2,7 m oraz szerokości do 1 m). Drzwi harmonijkowe mogą być otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz budynku i występują w dowolnym układzie konfiguracji skrzydeł. To nowoczesny produkt, zaprojektowany tak, by spełnić wysokie wymagania użytkowników, architektów i inwestorów.

Zastosowanie specjalistycznych okuć gwarantuje bezproblemowe funkcjonowanie skrzydeł drzwi o wadze nawet do 100 kg. Natomiast wyposażenie centralnej komory kształtowników w przekładki termiczne o szerokości 24 mm dla ościeżnic i 34 mm dla skrzydeł drzwi zapewnia wysoką izolacyjność termiczną.

System oferuje duży zakres szklenia od 14 do 61,5 mm, pozwalający na stosowanie pakietów zarówno jedno-, jak i dwukomorowych, w tym specjalistycznych: o podwyższonej izolacyjności akustycznej lub odporności na włamanie.

Szeroki zakres kompatybilności konstrukcji systemu z cenionym systemem okienno-drzwiowym ALUPROF MB-86 umożliwia łączenie profili analogiczne jak w MB-86, a niektóre kształtowniki, uszczelki i akcesoria są wspólne dla obu systemów.

Zaletą jest występowanie kilku wersji rozwiązań progowych: klasyczne - z uszczelnieniem przymykowym lub wygodne w użytkowaniu - z niskim progiem.

mb86 mb86 mb86