Przejdź do treści
Proszę czekać...

Aluprof MB-86


System okienno-drzwiowy o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. MB-86 to pierwszy na świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze.

Aluprof MB-86
65 Głębokość zabudowy [mm]
74 Głębokość skrzydła [mm]
3 Komór (rama/skrzydło)
TAK Przekładka termiczna

Dlaczego warto wybrać ten system?

Oszczędność na kosztach ogrzewania

Oszczędność na kosztach ogrzewania

Konstrukcja profili Aluprof MB-86 z dwukomponentową uszczelką centralną zapewnia bardzo dobre parametry przenikania ciepła. Wydatnie obniża to zużycie energii i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Nowoczesne wzornictwo

Nowoczesne wzornictwo

Doskonale prezentują się jako element nowoczesnych domów jednorodzinnych, idealnie nadają do projektu domu z dużymi przeszkleniami czy nietypowymi kształtami okien.

Inwestycja w przyszłość

Inwestycja w przyszłość

Okna aluminiowe to doskonała inwestycja: podnosi wartość nieruchomości oraz znacznie obniża wydatki na energię. Profile aluminiowe są również mniej podatne na działania warunków atmosferycznych nie wymagają malowania.Bogactwo kolorów i wykończeń

Bogactwo kolorów i wykończeń

Kolorowe okna i drzwi to silne akcenty w architekturze fasady i wnętrza. Kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych w połączeniu z ofertą wykończeń daje pełną swobodę działania projektantom.

Zastanawiasz się, które rozwiązanie  będzie dla Ciebie najlepsze? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę? Porozmawiajmy  

Szerokie przekładki termiczne o nowym kształcie, pozwalają na zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profili. Dwukomponentowa uszczelka centralna doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą

Aluprof MB-86
Aluprof MB-86

Duży zakres kształtowników gwarantuje uzyskanie wymaganej estetyki i wytrzymałości konstrukcji. Kształty profili dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych

Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb, w tym także dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych. Odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne lub ukryte. Możliwość wykonania okien i drzwi antywłamaniowych w klasach RC1 - RC3.

Aluprof MB-86
Aluprof MB-86
Aluprof MB-86


Aluprof MB-86