Przejdź do treści
Proszę czekać...

VEKASLIDE 82


ultraglide

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne VEKASLIDE 82 stanowią idealne połączenie przestrzeni wewnętrznej z zewnętrzną. Zapewniają atrakcyjny widok, światło i świeże powietrze. Bez względu na to czy potrzebne jest wąskie czy szerokie przejście, pozbawione barier otwarcie na ogród, czy też wysokie i wygodne w obsłudze wielkie przeszklenie z tymi profilami wszystko jest możliwe.

Świetne jakościowo i doskonalone przemyślane komponenty systemowe VEKA, pozwalają stworzyć wymarzone realizacje w każdych okolicznościach i stylu architektonicznym.

0,66 W/m²K dla pakietu 3 szybowego Ug=0,4 W/m²K (ciepła ramka)

Dlaczego warto wybrać system VEKASLIDE 82?

Oszczędny

Oszczędny

VEKASLIDE 82 nawet przy dużych powierzchniach szklenia zapewnia doskonałą izolację cieplną (w zasięgu są współczynniki Ud na poziomie domu pasywnego dochodzące do 0,66 W/(m2 K)*), co pozwala oszczędzać energię i obniżać wydatki.

*z oszkleniem Ug = 0,4 W/(m2 K)

Komfortowy

Komfortowy

Przy zamkniętych drzwiach zastosowane rozwiązania zabezpieczają przed zimnem, hałasem i zacinającym deszczem, czyniąc je przytulnym. Przy otwartych drzwiach uzyskujemy efekt otwarcia domu, gdyż próg nie stanowi bariery. Nawet bardzo duże drzwi podnoszono-przesuwne przesuwają się lekko.

Stylowy

Stylowy

VEKASLIDE 82 to gładkie, bezspoinowe powierzchnie ram pozbawione zbytecznych krawędzi z dobrze ukrytymi uszczelkami. Elegancki wygląd idealnie wpasuje się w każdy styl architektoniczny. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru z szerokiej palety kolorów.Trwały

Trwały

VEKASLIDE 82 to inwestycja na wiele lat. System spełnia wymagania najwyższego niemieckiego standardu jakościowego RAL - klasa A. Profile są wysoce odporne na działanie warunków atmosferycznych i zanieczyszczenia. Ich pielęgnacja jest łatwa i nie wymagają malowania.

Zastanawiasz się, które rozwiązanie  będzie dla Ciebie najlepsze? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę? Porozmawiajmy  

veka 82 slide

Nie musimy już wybierać pomiędzy bardzo dobrą izolacją cieplną a dużymi i efektownymi przeszkleniami. Wybierając VEKASLIDE 82 możliwe jest zrealizowanie obu celów.

System ten dzięki sprawdzonej konstrukcji opartej o system VEKA 82 oraz 3-szybowym oszkleniem, osiąga doskonałe parametry izolacyjne.

Istotny wpływ na uzyskanie świetnych parametrów energetycznych mają innowacyjny próg oraz wzmocnienie ościeżnicy, które przez swój duotermiczny podział pozwalają oddzielić strefę wewnętrzną od zewnętrznej bez mostków cieplnych. Zastosowana technologia zatrzymuje ciepło w domu oraz redukuje zużycie energii, a co za tym idzie obniża rachunki za ogrzewanie i chroni środowisko.

veka 82 slide