Przejdź do treści
Proszę czekać...

Aliplast Superial


Superial to system przeznaczony do konstruowania okien, drzwi i witryn o wysokich parametrach termoizolacji. Znakomite współczynniki uzyskiwane są poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby poprawiając izolacyjność przekroju 0,2-0,4 W/m2K

superial
75 głębokość zabudowy [mm]
84 głębokość skrzydła [mm]
3 komór (rama/skrzydło)
TAK przekładka termiczna

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe na profilach Aliplast Superial?

Oszczędność na kosztach ogrzewania

Oszczędność na kosztach ogrzewania

Starannie zaprojektowana, konstrukcja profili Superial umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych parametrów przenikania ciepła. To wpływ na obniżenie zużycie energii i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Nowoczesne wzornictwo

Nowoczesne wzornictwo

Okna na profilach Superial doskonale prezentują się jako element nowoczesnych domów. Świetnie sprawdzają się przy projektach z dużymi przeszkleniami i nietypowymi kształtami okien.

Inwestycja w przyszłość

Inwestycja w przyszłość

Okna aluminiowe to doskonała inwestycja: podnosi wartość nieruchomości oraz istotnie obniża wydatki na energię. Profile aluminiowe charakteryzuje mniejsza podatność na działania warunków atmosferycznych, przez lata wyglądają świetnie i nie wymagają malowania.Bogactwo kolorów i wykończeń

Bogactwo kolorów i wykończeń

Okna stanowią dzisiaj ważny element dekoracyjny w nowoczesnym budownictwie. Mnogość wariantów kolorystycznych w połączeniu z szeroką ofertą dodatków daje dużą swobodę projektowania.

Zastanawiasz się, które rozwiązanie  będzie dla Ciebie najlepsze? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę? Porozmawiajmy  

Superial to system charakteryzujący się wysokiej klasy parametrami izolacyjności termicznej.

Decydując się na profile Superial otrzymujemy możliwość instalowania okien w systemach fasadowych.

Istnieje możliwość dostosowania kształtu profili do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych i okuć PVC.

superial
superial

Kształty profili dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych i okuć PVC

Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb jedno, dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych

Odwodnienie profili dostępne jest w dwóch wariantach: tradycyjne lub ukryte

Dostępna jest również opcja niskiego progu w drzwiach balkonowych jedno i dwuskrzydłowych, prostokątnych (konstrukcje z zastosowaniem dedykowanych profili).

System pozwala na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okiennych w wielu wariantach. Znajduje zastosowanie w domach prywatnych oraz budownictwie użyteczności publicznej

Profile Superial występują w szerokiej gamie kolorystycznej: paleta RAL, kolory strukturalne, kolory drewnopodobne Aliplast Wood Colour Effect, anoda, bikolor.

superial
superial
superial


superial