Przejdź do treści
Proszę czekać...

SMART DOM


Doświadczaj zalet inteligentnego domu gdziekolwiek jesteś. Centralizacja wszystkich domowych urządzeń daje Ci możliwość sterowania nimi za pomocą tabletu, smartfona, a nawet asystenta głosowego z dowolnego miejsca.

Bądź SMART wybieraj rozwiązania kompatybilne z TaHoma i napędy IO

Nie musisz od razu wdrażać kompleksowych rozwiązań SMART DOM. Ważne byś na etapie zakupu wybierał rozwiązania z silnikami IO SOMFY. Centralę TaHoma możesz dokupić i skonfigurować w dowolnym monecie. To właśnie TaHoma komunikuje się z urządzeniami wykonawczymi (napędy) drogą radiową. Napędy w wersji IO umożliwiają komunikację dwukierunkową zwracając do systemu informacje o obecnym położeniu. Dzięki tej funkcji możemy częściowo uchylić rolety czy bramę, a aplikacja wskaże jej dokładne położenie.

Jedna platforma, wiele możliwości

TaHoma to jedna z najbardziej kompleksowych central SMART HOME na rynku. Jest ona kompatybilna z ponad 250 liniami produktów (drzwi, okna, okiennice, żaluzje, bramy, ogrzewanie, oświetlenie, kamery monitorujące i systemy alarmowe) oraz urządzeniami Somfy i 20 innymi znanymi markami z sektora AGD.

SMART DOM
SMART DOM

Skalowalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb

Rozpocznij od sterowania alarmem lub roletami, a następnie dodawaj coraz więcej nowych urządzeń (oświetlenie, ogrzewanie, zasłony itd.). To łatwe i wygodne. Krok po kroku poprawiaj komfort i bezpieczeństwo oraz optymalizuj zużycie energii.

Bezpieczeństwo Twoich danych

TaHoma otrzymała certyfikat niezależnej organizacji Syss, gwarantujący, że serwery hostujące i przechowujące dane Somfy zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w tym zakresie, a także bezpieczeństwa interfejsu internetowego oraz aplikacji iOS i Android, które kontrolują cały system.

TaHoma
TaHoma

3 najważniejsze funkcje

SCENARIUSZE

Tworzysz własne scenariusze dopasowane do Twojego stylu życia.

Możliwość ustawienia własnych scenariuszy i łatwego ich aktywowania za pomocą jednego dotknięcia. Np. scenariusz „WYJŚCIE” zadba o to, aby okna dachowe zostały zamknięte, rolety opuszczone, ogrzewanie wyłączone, a światła zgaszone.

TaHoma

KALENDARZ

Dopasowujesz swoje scenariusze do poszczególnych dni tygodnia oraz pory dnia.

Możliwość ustawienia dedykowanych sekwencji na różne pory dnia, np. „DZIEŃ W PRACY” zawierający kilka scenariuszy, które możesz aktywować lub anulować w dowolnej chwili. Możliwość zaprogramowania różnych dni tygodnia, np. „PRACA” w dni od poniedziałku do piątku i „WEEKEND”, by w sobotę i niedzielę pospać nieco dłużej.

TaHoma

SCENARIUSZE WARUNKOWE

Budujesz zaawansowane scenariusze.

Możliwość tworzenia scenariuszy warunkowych. Na przykład, jeżeli czujniki pogodowe przekroczą ustawioną temperaturę w domu, rolety opuszczą się automatycznie, aby zapobiec przegrzewaniu pomieszczeń. Możliwość połączenia scenariuszy z czujnikami. Np. czujnik temperatury, czujnik słońca lub czujnik ruchu.

TaHoma

Komfort, bezpieczeństwo i oszczędności Wybierz TaHomę® Premium- wybierz święty spokój

KOMFORT

Przyjemne ciepło w niedzielę, stonowane oświetlenie w nocy, automatycznie zamykająca się brama gdy wyjeżdżasz do pracy. TaHoma® Premium dba o Twój komfort i świetne samopoczucie.

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentny dom to także kamery i czujniki, które powiadomią Cię o każdej nietypowej aktywności w domu i wokół niego. Możesz zaprogramować dedykowane scenariusze, np. uruchomienie alarmu po wykryciu ruchu w sypialni w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu.

OSZCZĘDNOŚĆ

Zintegruj ogrzewanie ze sterowaniem roletami, aby zmaksymalizować efektywność energetyczną Twojego inteligentnego domu. Dzięki czujnikom Twój dom maksymalnie wykorzysta promienie słońca do ogrzewania wnętrza i zatrzyma ciepło w nocy, automatycznie zasłaniając osłony i opuszczając rolety.

DO POBRANIA