Roletki wewnętrzne vegas mix

Roletki wewnętrzne vegas mix

VEGAS Mix. W górę, w dół - jak tylko zechcesz.
Roleta Mix to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych. Kompaktowy kształt kasety sprawia, że Vegas Mix znakomicie komponuje się z oknem, nie rzucając się w oczy dzięki swym niewielkim rozmiarom.

Dzięki zastosowaniu żyłkowego systemu prowadzenia i hamowania oraz sprężynowemu mechanizmowi naciągu i zwijania materiału rolety, zarówno kasetkę jak i dolną belkę rolety można swobodnie przesuwać, regulując ich położenie na oknie i stopień jego przesłonięcia.
Roletę Vegas Mix można montować zarówno u góry okna jak i od dołu – z zachowaniem pełnej jej funkcjonalności. Takie rozwiązanie umożliwia przesłonięcie np. wyłącznie dolnej partii okna, pozostawiając jego górną część odkrytą.
Roleta Mix została ponadto wyposażona w system regulacji naprężenia żyłki oraz regulacji naciągu sprężyny zwijającej materiał rolety. Dodatkowo, roletę tą można zamontować na stałe do listwy przyszybowej, wykorzystując przewidziane w konstrukcji kasety otwory montażowe.

Roletki wewnętrzne vegas mix

Charakterystyka systemu:

  •  roleta w kasecie aluminiowej z prowadzeniem żyłkowym, mocowanym na wkręty do listwy przyszybowej, nie uszkadza ramy okiennej.
  •  możliwość montażu kasety zarówno u góry jak i u dołu okna;
  •  żyłkowy system prowadzenia i hamowania oraz regulowany, sprężynowy mechanizm naciągu i zwijania materiału rolety
  •  specjalne mocowanie górne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia.

Dostępne kolory:
biały, brązowy (aluminium)

Dostępne okleiny drewnopodobne:
złoty dąb, dąb rustykalny, mahoń, orzech, sosna (aluminium)

Wymiary:
Maksymalna szerokość rolety: 150 cm
Maksymalna wysokość rolety: 130 cm

KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]