Roletki wewnętrzne klaudia

Roleta Klaudia. Indywidualistka z charakterem.

Roletki wewnętrzne klaudia

Klaudia to roleta nie tylko elegancka i odmienna stylistycznie od innych produktów dostępnych na rynku.To także roleta, w której zastosowano nowe rozwiązania techniczne, które znacznie ułatwiają montaż i użytkowanie rolety.
To doskonały wybór dla osób pragnących łączyć nietuzinkowy design z zaawansowaną konstrukcją, gwarantującą długie, bezawaryjne funkcjonowanie.

To produkt będący kompilacją najlepszych cech rolet z rodziny Vegas. Stylowy kształt kasety o wyjątkowo niskim profilu sprawia, że Klaudię można zakładać na okna w bardzo wąskich wnękach, nie bojąc się trudności przy otwieraniu skrzydeł okna.

Dzięki zastosowaniu mechanizmu nawojowego nowej generacji, Klaudia, mimo obniżonego profilu bocznego charakteryzuje się pojemnością taką samą jak roleta Classic. Całości dopełniają zdobione motywami roślinnymi boczki.

Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Roletki wewnętrzne klaudia

Charakterystyka systemu:

  • roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami płaskimi, mocowana na wkręty do listwy przyszybowej, z opcją bezinwazyjnego przyklejenia na taśmę piankową, z zachowaniem możliwości jej zdejmowania z okna;
  • niski profil kasety
  • nowej generacji mechanizm Klaudia

Dostępne kolory:
biały (aluminium)

Dostępne okleiny drewnopodobne:
złoty dąb, dąb rustykalny, mahoń, orzech, sosna (aluminium)

Wymiary:

Maksymalna szerokość rolety: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety: 160 cm

KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]