Przejdź do treści
Proszę czekać...

PLANISTAR SUN PLUS


Wyższy komfort i więcej światła przez cały rok

PLANISTAR SUN PLUS jest niskoemisyjną powłoką charakteryzującą się niskim współczynnikiem Solar Factor, zapewniając wysoki komfort termiczny w zimie oraz lecie. Powłoka składa się z bardzo cienkich warstw naniesionych w procesie próżniowego napylania katodowego. Powłoka odbija promieniowanie podczerwone o dużej długości fali; odbija też znaczną część promieniowania słonecznego zapewniając wysoką przenikalność światła.

To nowej generacji szkło całoroczne, które skutecznie odbija ciepło w lecie i utrzymuje komfortową temperaturę w pomieszczeniach zimą, zapewniając bardzo korzystny bilans energetyczny.

Optymalny komfort latem i zimą

PLANISTAR SUN PLUS

Dzięki PLANISTAR SUN PLUS redukuje się potrzebę sztucznego doświetlania w ciągu dnia, co wpływa na zmniejszenie kosztów energii.

PLANISTAR SUN PLUS

Ta nowa generacja całorocznego szkła skutecznie chroni przed ciepłem w lecie i utrzymuje komfortową temperaturę w pomieszczeniach zimą, co zapewnia bardzo korzystny bilans energetyczny.

Korzyści

ESTETYKA I KOMFORT WIZUALNY

ESTETYKA

Wysoka przezierności i przepuszczalności światła PLANISTAR SUN PLUS zapewnia odpowiednie walory estetyczne poprzez naturalne oddawanie barw.

KOMFORT I EFEKTYWNOŚĆ

KOMFORT I EFEKTYWNOŚĆ

PLANISTAR SUN PLUS może być stosowany w celu zapewnienia większego komfortu we wnętrzach, ograniczając przegrzewanie i konieczność używania klimatyzacji latem, jednocześnie obniżając straty ciepła w zimie.

PARAMETRY

DO POBRANIA