Oferta dla klientów indywidualnych

Okna są wizytówką każdego domu, mieszkania. Dobre okna są inwestycją na całe życie. Budując nowy dom, remontując mieszkanie, stajesz przed ważną decyzją które okna z szerokiej oferty na rynku wybrać?. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie, najwyższa jakość oraz gwarancja i jakość przekonają Państwa do wyboru okien firmy AMOKNA.

Dlaczego AM OKNA ?

Doświadczenie, które zdobywamy od 2005 roku gwarantuje najwyższą jakość produkowanych okien, ale także fachowe doradztwo oraz pewny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Okna PVC marki AMOKNA produkowane są w Gorzowie Wielkopolskim w hali produkcyjnej o powierzchni 2100 m2 oddanej do użytku w 2015 roku. Najwyższą jakość produkowanych okien gwarantuje najnowocześniejsza w pełni automatyzowana linia zgrzewająco czyszcząca FIMTEC, linia KMW oraz dodatkowo ELUMATEC.


Produkujemy średnio 600 jednostek okien każdego dnia.


Hala produkcyjna AM OKNA


ALUPLAST, WINKHAUS, GLASSOLUTIONS koncern SAINT GOBAIN

Nasze okna produkowane są na na bazie profilu niemieckiej firmy Aluplast. Najwyższą jakość profilu Aluplast potwierdza wiele wyróżnień m.in.: Złoty Medal MTP, Budowlana Marka Roku, Herkules Budownictwa, TopBuilder, Lider Rynku Stolarki Budowlanej. W skład całej oferty wchodzi szereg systemów profili okiennych Aluplast od najpopularniejszych profili IDEAL4000 do najbardziej zaawansowanych technologicznie profili ALUPLAST IDEAL 8000. Wszystkie okna wyposażone są w niezawodne okucia marki WINKHAUS oraz szkło marki GLASSOLUTIONS koncern SAINT GOBAIN.


Okna to nie wszystko

Proponujemy również szeroką gamę elementów dodatkowych, która pozwala na kompleksową obsługę zamówienia nasza oferta obejmuje: systemy drzwi zewnętrznych , drzwi przesuwne HST , rolety zewnętrzne, roletki materiałowe , nawiewniki okienne , drzwi stalowe zewnętrzne i wewnątrz klatkowe , nakładki aluminiowe , bramy garażowe , okna dachowe.


Zalety okien Am okna

Wykorzystanie do produkcji okien elementów od światowych dostawców, a także kadra doskonałych doradców gwarantuje wyprodukowanie okna o wysokiej jakości i doskonałych właściwości izolacyjności termicznej i akustycznej, dzięki którym ograniczycie Państwo straty ciepła nawet do 40%.

Standardowe wyposażenie okna PVC obejmuje:

 • niemieckie profile okienne systemu Aluplast
 • okucia niemieckiej firmy WINKHAUS w kolorze srebrnym
 • izolacyjną szybę zespoloną jednokomorową wypełnioną gazem argonem o współczynniku przenikalności ciepła zależnej od rodzaju okna, zaczynającej się od Ug = 1,0 W / m2 x K o budowie 4 / 16 / 4 z ramką aluminiową
 • zewnętrzne i wewnętrzne, elastyczne uszczelki z tworzywa EPDM w kolorze czarnym lub szarym posiadające szerokie powierzchnie przylegania, odporne na starzenie się i zapewniające doskonałą szczelność i odporność na czynniki atmosferyczne
 • aluminiową klamkę firmy Medos
 • zaczep antywłamaniowy w każdym skrzydle R - rozwiernym i RU - rozwierno-uchylnym
 • system mikrowentylacji w każdym skrzydle RU - rozwierno-uchylnym
 • osłonki na zawiasy oraz otwory odwadniające

Produkujemy okna w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w każdym możliwym technologicznie kształcie. Wszystkie okna produkowane są pod indywidualne potrzeby klienta.


Montaż okien

Budowa domu czy remont mieszkania to nie tylko kwestia projektu i funduszy. Jednak największym zazwyczaj wyzwaniem jest znalezienie właściwego wykonawcy robót. Chcemy być pomocni w tym zakresie, dlatego nie ograniczamy się do tylko do sprzedaży okien lub drzwi , nasze usługi obejmują dokonanie pomiaru stolarki na miejscu u klienta, transport , montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy pełen pakiet montażowy okien ( demontaż , montaż i obróbka) – od tradycyjnej metody do tzw ciepłego montażu , który daje gwarancje idealnej izolacji termicznej zarówno okna jak i miejsca styku z murem.


AM OKNA SPRAWDZONE W KAŻDYM KLIMACIE

Nasze okna docenione zostały przez klientów z całej europy. Marka AM OKNA cieszą się dużą popularnością w takich krajach jak: Niemcy , Szwecja, Norwegia , Francja , Anglia , Holandia , Czechy.


JAKOŚĆ I GWARANCJA

Najwyższa jakość produkowanych przez nas okien gwarantuje najnowocześniejsza linia zgrzewająco czyszcząca FIMTEC, linia KMW, maszyny marki ELUMATEC oraz wewnętrzna kontrola jakości przeprowadzana przez inżynierów z największym doświadczeniem. Każde okno wyprodukowane w naszej fabryce opuszcza je oznaczone specjalnym znakiem JAKOŚĆ AMOKNA.

Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzamy 10 letnią gwarancją obejmującą :

Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzamy 10 letnią gwarancją obejmującą:

 • 10 lat na trwałość barw na kolor profili białych i 5 lat na profile kolorowe
 • 10 lat na konstrukcję okna i szczelność profili
 • 2 lata na okucia skrzydła okiennego
 • 2 lata na okucia drzwi wejściowych z PVC
 • 5 lat na szczelność wkładów szybowych
 • 1 rok na rolety zewnętrzne, parapety i inne materiały dodatkowe, nie będące standardowym wyposażeniem stolarki
 • 2 lata na produkty z profili aluminiowych
KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]