Przejdź do treści
Proszę czekać...

Upalne lato, to już nie problem

Upalne lato, to już nie problem! Skorzystaj z promocji i zapewnij sobie komfort jakiego oczekujesz dzięki oknom z szybami termoizolacyjnymi SG CoolLight 176 oraz SG Planitherm One

Szyby termoizolacyjne zapewniają możliwość instalacji okien o dużej powierzchni, bez konieczności ich zasłaniania w okresach letnich oraz bez ryzyka przegrzania pomieszczeń. Dzięki bardzo niskim zyskom energii energia słoneczna zatrzymywana jest na zewnątrz. Jest to bardzo ważne w przypadku okien usytuowanych od strony południowej, bardziej narażonych na upały w miesiącach letnich. Szyby te zapewniają doskonały widok na ogród zachowując latem przyjemną temperaturę w pomieszczeniach.
W efekcie nawet w środku zimy temperatura tuż przy oknie jest nadal przyjemna.

COOL-LITE SKN 176  jest idealnym rozwiązaniem w przypadku projektów, w których poszukuje się połączenia ochrony przeciwsłonecznej, wysokiej przepuszczalności światła i termoizolacji. Dzięki swoim właściwościom produkt ten może być z powodzeniem stosowany w przypadkach, gdzie konieczne jest użycie bezpiecznego szkła hartowanego, tj. fasady, świetliki czy przeszklenia o dużych powierzchniach.

SGG PLANITHERM ONE to przezroczysta warstwa metali szlachetnych nałożona na jedną ze stron szkła tworzy powłokę odbijająca promieniowanie cieplne. Dzięki tej właściwości szyby zespolone na bazie tego szkła cechują się niewielkimi stratami ciepła przy niskich temperaturach panujących na zewnątrz.