Przejdź do treści
Proszę czekać...

Stolarka aluminiowa Aliplast Imperial

Przedstawiamy naszą kolejną realizację wykonaną w Świebodzinie. Wypełnienia na hali z poliwęglanu w systemie Aliplast Imperial, w części biurowej pakiet okien trzyszybowych.

Zastosowany system profili aluminiowych Aliplast Imperial to trójkomorowy system przeznaczony do konstruowania zewnętrznych drzwi, okien oraz różnego rodzaju witryn. Zastosowana w profilach przekładka termiczna o szerokości aż 24 mm, wykonana z poliamidu wzbogaconego dodatkiem wielokierunkowo orientowanego włókna szklanego, znacznie poprawia wytrzymałość mechaniczną komory zewnętrznej i wewnętrznej profili. Przekładkę termiczną dodatkowo wyposażono w żyłkę uszczelniającą Coex, która w trakcie procesu wypalania polakierowanych proszkowo profili tworzy niezawodną paraizolację i doskonałe uszczelnienie.

Jest nam również ogromnie miło podzielić się opinią Inwestora na temat jakości naszych produktów i usług!

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Gotech Sp. z o.o. wyraża swoje uznanie dla firmy AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolski przy ulicy Podmiejskiej 21 a, która wykonała stolarkę otworową okienną i drzwiową w Świebodzinie podczas zadania „Budowa budynku magazynowego z częścią socjalno-biurową i pomieszczeniami technicznymi” o łącznej powierzchni 10 500 nr dla Johnson Controls Polska Sp. z o.o. (obecnie Adient Poland Sp z o.o.).

W oparciu o dotychczasową współpracę potwierdzam fachowość i profesjonalizm firmy Am Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. Sp. K. Zlecone prace firma wykonała na wysokim poziomic jakościowym . wykazując się dobrą organizacją pracy oraz starannością wykonywanych prac, co pozwala nam rekomendować firmę Am Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. Sp. K. jako solidną i godną zaufania.

Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy najlepszego wyboru!!!