OKNA Z ECLAZ CIEPŁA RAMKA GRATIS

OKNA Z ECLAZ CIEPŁA RAMKA GRATIS

Wyjątkowe połączenie

Szyby zespolone ECLAZ wykazują wyjątkowe właściwości, łącząc najlepszą wydajność energetyczną oraz niezrównanym dostępem do naturalnego światła dziennego. ECLAZ zapewnia o 20% lepszy bilans energetyczny i wrażenie ilości światła jak w oknach o 8% większych w porównaniu do tradycyjnego szklenia. Możliwość korzystania z profitów izolacji termicznej zespoleń dwukomorowych (doskonała izolacyjność cieplna, wysokie zyski energetyczne), przy jednoczesnym zapewnieniu ilości naturalnego światła jak w zespoleniach jednokomorowych.

Komfort

Ze względu na lepsze właściwości izolacyjne ramek SWISSPACER ADVANCE osiągamy wyższe temperatury przy krawędzi szkła. Efekt ten redukuje ryzyko powstawania kondensacji pary wodnej na obrzeżu szyby i niebezpieczeństwo powstawania szkodliwej dla zdrowia pleśni przy oknie. Wyższe temperatury przy krawędzi okna oznaczają także niższe promieniowanie zimna i zapewniają przytulną atmosferę w pomieszczeniu i zdrowy klimat w mieszkaniu.

Energooszczędność

Ciepła ramka dystansowa musi cechować się najwyższą wydajnością cieplną, ale tez być w stanie utrzymać tę wydajność przez lata poprzez wyeliminowanie przedostawania się gazów izolacyjnych na zewnątrz oraz pary wodnej do wewnątrz szyby zespolonej. Ciepłe ramki SWISSPACER ADVANCE znacząco wpływają na polepszenie parametrów termoizolacyjnych okien.

Szczegóły dotyczące oferty pytaj w naszych punktach sprzedaży Gorzowie Wielkopolskim na ul. Mieszka I 12, Podmiejskiej 21A oraz Skwierzynie ul. Międzyrzecka 25 lub bezpośrednio u naszych doradców.

Chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą? -> wypełnij formularz kontaktowy.

Czas trwania promocji: 01.02.2020 do 30.04.2020.

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub też interesuje Państwa współpraca z naszą firmą prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nasz przedstawiciel skontaktuje się tak szybko jak to będzie możliwe, aby przedstawić naszą ofertę.

Treść zapytania
Dane kontaktowe
KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]