NIE DAJ SIĘ INSEKTOM

NIE DAJ SIĘ INSEKTOM

Już od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni mamy do czynienia ze wzrostem aktywności owadów tych pożytecznych i tych przed którymi chcemy się ochronić. Jednym ze sposobów zabezpieczenia to wykorzystanie moskitier tj. funkcjonalnych zasłon okiennych, które przepuszczają światło, a skutecznie zapobiegają dostaniu się owadów do wnętrza domu.

Teraz w AM OKNA masz możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty do każdego okna zakupionego z moskitierą masz możliwość uzyskania dodatkowego rabatu nawet do 55%* na konstrukcje okienne.

Skorzystaj z promocji już dziś i ciesz się gorącym latem bez insektów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi

Okna na komary

*rabat uzależniony od wybranego profilu. Oferta 55% dotyczy profili Veka 82, Veka 70 oraz Aluplast Ideal 7000. Rabat jest naliczane na same konstrukcje okienne do których przypisane są moskitiery.

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub też interesuje Państwa współpraca z naszą firmą prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nasz przedstawiciel skontaktuje się tak szybko jak to będzie możliwe, aby przedstawić naszą ofertę.

Treść zapytania
Dane kontaktowe
KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]