Bądź SMART!

Bądź SMART!

Bądź SMART!

Wybierz rolety z silnikami Somfy IO i zapłać mniej niż za wersje RTS.

System io-homecontrol® to automatyka domowa stworzona na nowo – prosta, elastyczna i bezprzewodowa technologia dwukierunkowa, posiadająca zabezpieczenia najwyższej klasy, umożliwiająca zastosowania technologii SMART DOM

4 dobre powody, dla których warto wyposażyć rolety w napęd SOMFY IO

Somfy

Dwukierunkowość

Instalacja umożliwia dwukierunkową komunikację:

Technologia io-homecontrol® pozwala na wymianę informacji pomiędzy sterownikami, automatyką i napędami, co daje możliwość uzyskiwania informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym i ułatwia instalację, użytkowanie i konserwację urządzeń.


Somfy

Zasięg

Zapewnienie odpowiedniego zasięgu:

częstotliwość 868MHz umożliwia dobrą transmisję na terenie budynku i zapewnia zasięg co najmniej 20 m wewnątrz konstrukcji betonowej. W otwartej przestrzeni zasięg wynosi co najmniej 200-300 m. Gdy zaistnieje potrzeba w łatwy sposób można zwiększyć zasięg, dodając wzmacniacz sygnału.


Somfy

Szyfrowanie

Wymiana informacji jest w 100% zabezpieczona:

niemożliwy do złamania 128 bitowy klucz systemowy udaremnia wszelkie próby nieuprawnionego dostępu. Klucz szyfrujący jest inny dla każdej instalacji i zapewnia bezpieczeństwo równoważne z bezpieczeństwem transakcji bankowych.


Somfy

Wielozakresowość

Transmisja jest niezawodna:

io-homecontrol®, chcąc przekazać polecenie, skanuje 3 częstotliwości radiowe z przedziału od 868 do 870MHz, a następnie automatycznie wybiera najlepszą z nich.


Silniki IO współpracują z urządzeniem SMART DOM – SOMFY Tahoma

KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]