Nawiewniki

Nawiewniki to urządzenie, które umożliwia doprowadzenie powietrza do pomieszczeń w których zastosowana jest wentylacja grawitacyjna, mechaniczna wywiewna lub hybrydowa. Nawet przyszczelnie zamkniętych oknach nawiewniki pozwalają doprowadzić świeże powietrze w sposób ciągły, w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami.

EFR nawiewnik z precyzyjnym nastawem


Nawiewnik z precyzyjnym nastawem. Przeznaczony do wszystkich rodzajów okien. Dostępny w rzech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017) i dębowy (RAL 8001).

Nawiewnik EFR składa się z dwóch części: zewnętrznej – okapu z regulacją przepływu powietrza, który chroni przed deszczem i owadami oraz dodatkowo zabezpiecza przed skutkami zbyt dużego napływu powietrza, drugi element – część wewnętrzna to nawiewnik z precyzyjnym nastawem, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza. Użytkownik ma możliwość ustawienia przysłony w jednej z 5 pozycji otwarcia.

EMM - nawiewnik higrosterowany


Nawiewnik higrosterowany EMM, dwustrumieniowy – sterowany automatycznie, przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w czterech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017), dębowy (RAL 8001) oraz szary (RAL 7045).

Nawiewnik EMM składa się z trzech części: zewnętrznej – okapu, który chroni przed deszczem i owadami oraz dwóch części wewnętrznych: podkładki montażowej oraz nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza.

EHA - nawiewnik higrosterowany z wytłumieniem akustycznym


Nawiewnik higrosterowany EHA z wytłumieniem akustycznym – sterowany automatycznie. przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych. Dostępny w czterech kolorach: biały (RAL 9003), kasztanowy (RAL 8017), dębowy (RAL 8001) oraz szary (RAL 7045). Nawiewnik EHA składa się z trzech części: zewnętrznej – okapu, który chroni przed deszczem i owadami oraz dwóch części wewnętrznych: łącznika akustycznego (montowany tylko w przypadku wyboru nawiewnika o izolacyjności akustycznej 39 lub 42 dB) oraz nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza.

KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: [email protected]