Przejdź do treści
Proszę czekać...

MB-77HS


MB-77HS

Drzwi podnoszono-przesuwne są idealną propozycją jako zabudowa łącząca pokoje lub ogrody zimowe ze środowiskiem zewnętrznym. Pozwalają tworzyć wygodne i efektowne wyjścia na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Nie ograniczają przestrzeni w pomieszczeniach, podnosząc komfort codziennego użytkowania. System MB-77HS znajduje się w grupie produktów o doskonałych parametrach i spełnia wszelkie normy.

74,5 głębokość ościeżnicy (mm)
74,5 głębokość skrzydła (mm)

MB-77HS to niezwykle wytrzymałe i smukłe profile umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi o ciężarze skrzydła nawet do 400 kg, wysokości do 3,2 m i szerokości do 3,3 m.

Ich zastosowanie daje możliwość tworzenia drzwi narożnych 90 i 270 stopni z ruchomym słupkiem.

System charakteryzują bardzo dobre parametry cieplne i akustyczne, uzyskiwane poprzez szeroki zakres wypełnień, uwzględniający stosowanie zestawów jedno- lub dwukomorowych, a także przekładki termiczne oraz dodatkowe akcesoria i wkłady izolacyjne.

Zamknięty kształt listew do szklenia oraz detale antywyważeniowe pozwalają uzyskać podwyższone własności antywłamaniowe bez zmian istotnych elementów konstrukcyjnych drzwi.

Specjalne kształty uszczelki przymykowej i przyszybowej oraz odpowiednie okucia zapewniają wysokiej klasy szczelność.

Duży stopień kompatybilności z systemem MB-86 umożliwia estetyczne połączenia drzwi MB-77HS z oknami oraz stosowanie wspólnych komponentów do ich produkcji.

Zastosowanie mechanizmu "HS Speed Limiter" gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet dużych i ciężkich drzwi.

Niewątpliwą zaletą jest możliwość napędu drzwi automatem "HS-Master" sterowanym za pomocą przycisku lub pilota.

Dzięki temu, że profile MB-77HS występują w bogatej gamie kolorów, a listwy przyszybowe dostępne są w trzech wersjach: prostokątna, zaokrąglona i kształtowana, każdy z łatwością znajdzie wizualnie spełniające oczekiwania.

MB-77HS