Przejdź do treści
Proszę czekać...

Drzwi harmonijkowe - panorama


panorama

Drzwi harmonijkowe Aliplast Panorama to doskonały, trójkomorowy system drzwiowy, izolowany termicznie, przeznaczony do konstruowania drzwi harmonijkowych. Umożliwia tworzenie wyjątkowych aranżacji szerokich i otwartych przejść. Oferuje możliwość zastosowania dwóch rodzajów systemów progowych. Aluminiowe profile są inwestycją na lata, ponieważ cechuje je trwałość i podwyższona odporność na działanie warunków zewnętrznych.

74,5 głębokość ościeżnicy (mm)
74,5 głębokość skrzydła (mm)

Jest to zaawansowany system przeznaczony do konstrukcji składanych, harmonijkowych.

W tym systemie istnieje możliwość zastosowania dwóch rodzajów systemu progowego: system z płaskim progiem z uszczelnieniem szczotkowym lub szczelny próg wykonywany na bazie całościowej ościeżnicy po obwodzie całego okna tarasowego.

System z łatwością można dostosować do wymagań, ponieważ oferuje konstrukcje otwierane do wewnątrz lub zewnątrz w dużej konfiguracji skrzydeł.

System Panorama dostępny jest w wariancie o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Zastosowanie nowych zintegrowanych okuć (zawias z dolnym wózkiem, zawias z pochwytem oraz niskie klamki) istotnie podnoszą funkcjonalność konstrukcji, zmniejszając jej gabaryty.

Konstrukcja drzwi harmonijkowych sprawia wrażenie lekkiej i eleganckiej, dzięki zminimalizowaniu szerokość zastosowanego profilu.

Niewątpliwą zaletą jest także bogata gama kolorystyczna, która daje duże możliwości aranżacji projektantom i inwestorom.

Szeroka oferta  dostępnych  rozwiązań  umożliwia projektowanie różnorodnych konstrukcji np. zabudowy  balkonów,  tarasy, ogrody oraz konstrukcje sprawdzające się w budynkach użyteczności publicznej i obiektach komercyjnych.

panorama panorama
panorama
panorama
panorama
panorama
panorama
panorama